חברים יקרים,
משבר הקורונה תקף אותנו, כמו כולם, בהפתעה גמורה.
בחודשים שלפני הקורונה, נערכנו לצמיחה בפעילות שלנו ברחבי הארץ ובנינו תכנית לימודים חדשה לקראת שנת הלימודים הבאה. השקענו סכומי כסף גדולים וגייסנו עובדים לטובת הפרויקט.
תוך כמה ימים, עברנו למצב בו אנו נאבקים להרים את הראש מעל המים כאשר ידינו כבולות. מדובר על מאות קורסים שנאלצנו לבטל ולהחזיר את הכסף לתלמידים ועוד המון הוצאות כשיש לנו 0 הרשמות חדשות לקורסים. התמודדנו עם חודשיים מאוד לא פשוטים והצלחנו לשמחתנו לייצב את הארגון ולקחת קצת אוויר.
בשבועות האחרונים התלבטנו בקשר להמשך הפעילות. המצב לא פשוט ונכנסנו לבור כלכלי משמעותי. בשבועות אלו קיבלנו המון פידבק מתלמידים שלנו בכל הארץ. הודעות, ווצאפים, מיילים וטלפונים, שמבקשים לחזק אותנו ושואלים איך אפשר לעזור ואיך אפשר להמשיך את הלמידה.
בסופו של דבר, קיבלנו החלטה. החלטנו לא לוותר ולתת כל מה שיש לנו כדי להיות מסוגלים להמשיך ולהפיץ את לימוד השפה הערבית, על כל המשתמע מכך. הצוות שלנו פועל כרגע בהתנדבות עד שנוכל לחזור בעזרת השם לשגרה.
עם כל הרצון הטוב, יש לנו כרגע אתגר משמעותי בהתארגנות מחדש לכן חשבנו על דרך שבה תוכלו לעזור לנו.
הצורך העיקרי שלנו הוא לקבל תמונת מצב של הביקוש לקורסים לאחר שניתן יהיה לחזור ללמוד כרגיל. כל מה שאנחנו מבקשים זה שבמידה ואתם רוצים באופן עקרוני ללמוד ערבית, תודיעו לנו בטופס המצורף על הימים, השעות והמיקום שיהיה לכם נוח ללמוד בו.
אנחנו מתכננים לפתוח מחדש את הרישום לקורסים בכל הארץ, בהתאם לתכנית הלימוד החדשה שלנו הכוללת שיעורים בכיתה, תרגול, חומרי לימוד עצמי במקביל ללימוד בכיתה וחומרים אונליין.
בתמורה לעזרה שלכם, בנינו עבורכם קורס און ליין מיוחד הכולל 10 שיעורים בזום. בקורס יילמד הבסיס של השפה הערבית המדוברת ויכלול חומרים לתרגול וטיפים להתקדמות עצמית בשפה. אחלה דרך לנצל את תקופת חוסר הבהירות שלפנינו למטרה חיובית.
הגישה לקורס תתאפשר תמורת תשלום סמלי של דמי רישום בלבד (220 ש”ח). סכום זה ייחשב גם כמקדמה עבור המשך הלימודים אצלנו במידה ותרצו בכך, לאחר הקורונה.
יש בערבית פתגם יפה: “מא בעד אלצ’יק אלא אלפרג” “ما بعد الضيق الا الفرج”. (בתרגום חופשי: המצוקה מביאה יחד איתה את התקווה). יחד נעבור את התקופה הזאת.
יותר מנשמח אם תשתפו את הקרובים לכם, זה יעזור לנו מאוד.

כדי לבחור קורס שמתאים לך ולקבל את ההטבה, אנא מלא/י את הפרטים הבאים: